Archív
Archív článkov z aktualít

16.11.2019
Trstenský pohár v karate XXII. ročník

Dňa 10.11.2019 sa na Orave uskutočnila súťaž v karate, ktorá sa konala tento rok v Tvrdošíne. Táto súťaž bola zároveň majstrovstvami Stredoslovenského zväzu kadetov a juniorov a tiež 1. kolom Stredoslovenského pohára mládeže. Fyzicky sa jej zúčastnilo 39 klubov zo Slovenska a Maďarska. 372 karatistov bojovalo medzi sebou v kategóriách kata a kumite. Náš klub mal zastúpenie v súťaži kata, kde nás úspešne reprezentovali dve naše karatistky. Ako prvá nastúpila na tatami Anetka Hagarová v kategórii kata 8-9 ročné. Naša karatistka podala solídny výkon a skončila na 3. mieste. Druhá pretekárka Thália Kulcsár sa predstavila v kategórii kata 10-11 ročné začiatočníčky. Aj druha naša pretekárka zabojovala a získala tiež 3. miesto. Obom našim dievčatám srdečne blahoželáme.

autor: Jozef Adámik