Archív
Archív článkov z aktualít

12.02.2014
24. ročník Karate Zvolen cup

Dňa 09.02.2014 Karate klub Zvolen v spolupráci so Stredoslovenským zväzom Karate usporiadal Majstrovstvá SsZK seniorov v rámci ktorých sa uskutočnilo aj druhé kolo pohára SsZK žiakov ako súčasť 24. ročníka Karate Zvolen cup. Na súťaži sa zúčastnilo 414 pretekárov zo 48 klubov zo Slovenska, Česka, Srbska, Rumunska a Poľska. Sedem našich karatistov malo neľahkú úlohu presadiť sa v silnej konkurencii. Podarilo sa to Samkovi Židekovi v kategórii kumite chlapci 5-7 roční -24 kg, kde obsadil 3. miesto. V kategórii kata ml. dorastenky 12-13 ročné získala Vanda Vaňová 3. miesto. Karin Krnčoková si v kategórii kumite juniorky 16-17 ročné +55 kg vybojovala tiež 3. miesto. Nina Varinská, Matej Jurik, Lucia Kluvancová a Veronika Masárová sa nepresadili. Všetkým pretekárom za podané výkony ďakujeme.

autor: Jozef Adámik