Archív
Archív článkov z aktualít

11.12.2010
Memoriál Antona Krištofa

Športový klub karate Nová Baňa už tradične usporiadáva túto súťaž. Karate klub Nováky nominovalo na túto súťaž 11 karatistov. Žiaľ pre chorobu a zranenia cestovalo 7 karatistov. Naši pretekári v tejto družnej a priateľskej atmosfére zabojovali a získali dovedna 6 medailí. V kategórii kata žiaci 6-7 roční bez technického stupňa získal Nikolas Šikula 3. miesto. Náš pretekár zabojoval aj v kategórii kumite žiaci 6-7 roční open a získal 2. miesto. V tej istej kategórii získal Šimon Bačík 3. miesto. V kategórii kumite žiaci 12-13 roční -150cm si dobre počínal Tomáš Kubala, ktorý získal 1. miesto. V kategórii kumite žiačky 12-13 ročné -155cm Ľudmila Bačíkova tak isto dobrý výkon a obsadila 3. miesto. V kategórii kumite dorastenky 14-17 ročné +58kg Karin Krnčoková nenašla premožiteľku a získala výborné 1. miesto. Peter Záhorský a Roman Višváder sa vo svojich kategóriách nepresadili.

autor: Jozef Adámik