Archív
Archív článkov z aktualít

11.11.2010
Majstrovstvá kraja, Žiar nad Hronom

K. K. MŠK Žiar nad Hronom usporiadal 06.11.2010 Majstrovstvá Stredoslovenského zväzu karate kadetov a juniorov 2010. Táto súťaž bola zároveň aj Stredoslovenský pohár mládeže a súťaž o Pohár primátora mesta Žiar nad Hronom. Keďže to bola otvorená súťaž zúčastnili sa jej aj kluby z clého Slovenska a nechýbali ani pretekári z Poľska. Karate klub Nováky reprezentovalo 8 pretekárov. Šimon Bačík sa umiestnil v kategórii kumite chlapci 5-7 roční -24kg na 3. mieste. Ján Hudec získal 3. miesto v kategórii kata mladší dorastenci a 3. miesto v kategórii kumite mladší dorastenci -40kg. Karin Krnčoková si vybojovala 3. miesto v kumite kadetky +54kg. Tomáš Plachý získal 3. miesto v kategórii kumite juniori -68kg. Roman Višváder, Ľudmila Bačíkova, Matúš Belanec a Martin Mikula sa v silnej konkurencii nedokázali presadiť.

autor: Jozef Adámik