Archív
Archív článkov z aktualít

30.10.2014
Pohár Primátora mesta Nováky 7. ročník

Dňa 25.10.2014 sme usporiadali v kultúrnom centre mesta Nováky súťaž za účasti 13 klubov. Zúčastnilo sa na nej 120 karatistov. Naši karatisti získali dovedna 5 prvých, 6 druhých a 6 tretích umiestnení. V kategórii kata dievčatá 5-7 ročné bez technického stupňa skončili Adela Varinská a Lea Vargová na 3. mieste. V kategórii kata ml. žiačky bez technického stupňa získala Lea Vargová 2. miesto. V kategórii kata chlapci 5-7 roční sa umiestnili Samko Židek a Edko Gombarčík na 3. mieste. V kategórii kata dievčatá 5-7 ročné získali Adela Varinská 1. miesto a Lea Vargová 2. miesto. V kategórii kata ml. dorastenky skončila Vanda Vaňová na 1. mieste. V kategórii kata st. dorastenky získala Vanda Vaňová 1. miesto a Veronika Masárová 2. miesto. V kategórii kumite chlapci 5-7 roční brh sa umiestnil Samko Židek na 1. mieste. V kategórii kumite st. žiaci -35 kg obsadil Robo Hurár 3. miesto. V kategórii kumite ml. dorastenci -45 kg získal Matej Jurík 2. miesto. V kategórii kumite ml. dorastenky +45 kg získala Veronika Masárová 1. miesto. V kategórii kumite ml. žiačky -30 kg obsadila Nina Gombarčiková 2. miesto. V kategórii kumite st. dorastenky +55 kg získala Veronika Masárová 3. miesto. V kategórii kumite juniorky brh skončila Karin Krnčoková na 2. mieste. V súťaži klubov sme sa umiestnili na 2 mieste. Pred nami skončili karatisti zo Žiaru nad Hronom a na 3. mieste skončili karatisti z Novej Bane. Všetkým našim pretekárom ďakujeme za vzornú reprezentáciu.

autor: Jozef Adámik