Archív
Archív článkov z aktualít

27.06.2012
Regionálne majstrovstvá karate v Žarnovici

Na túto súťaž, ktorá sa konala 23.06.2012 vyslal Karate klub Nováky 10 pretekárov. Naši karatisti získali dovedna 8 medajlí. V kategórii kata dievčatá 5-7 ročné bez technického stupňa získala Nina Varinská 3. miesto. V kategórii kata 10-11 ročné obsadila Vanda Vaňová 1. miesto. Kata staršie dorastenky príjemne prekvapila naša pretekárka Karin Krnčoková a s prehľadom si vybojovala 1. miesto. V kata mladší dorastenci 12-13 roční obsadil Ján Hudec 2. miesto. V kumite starší žiaci 10-11 roční -35kg získal Roman Višváder 3. miesto. V kumite starší žiaci +35kg obsadil Andrej Hurtiš 3. miesto. Kumite dorastenci 12-14 roční získal Richard Klucha 2. miesto. Kumite staršie dorastenky 14-15 ročné BRH obsadila Karin Krnčoková 2. miesto. Ondrej Bugár a Maja Matejovičová na tejto súťaži nebodovali. Juraj Hupka pre bolesti hlavy na tatami nenastúpil. Všetkým pretekárom k dosiahnutým výsledkom blahoželáme.

autor: Jozef Adámik