Archív
Archív článkov z aktualít

13.10.2009
Nikto bez medaile.

Bratislavská únia karate usporiadala v nedeľu 04.10.2009 prvé kolo pohára v karate, na ktorom sa zúčastnili aj karatisti z Novák. Na tejto úvodnej súťaži si naši borci počínali skvele. Ako prvá sa už tradične predstavila Nataša Dolníková, ktorá vo svojej kategórii KATA deti nenašla premožiteľku a vyhrala. Štastie skúsila aj o kategóriu vyššie kde obsadila tretie miesto. Filip Bako v kategórii KUMITE st. žiaci do 50kg tiež získal prvé miesto. Peter Dubec v kategórii ml. dorastencov do 63 kg skončil na druhom mieste. Martin Mikula v kategórii KUMITE ml. dorastenci nad 70kg obsadil prvé miesto a Matúš Belanec v tej istej kategórii skončil druhý. V kategórii KUMITE st. dorastenci nad 76 kg Tomáš Plachý skončil na prvom a Matúš Belanec na druhom mieste...

autor: Anton Haluš